Strona główna O NaRencie.pl

O NaRencie.pl

1. Dla kogo jest NaRencie.pl?

Dla Ciebie! Nieważne czy niepełnosprawność masz od urodzenia, czy w skutek nieszczęśliwego wypadku. Nieistotne czy poruszasz się o kulach, jeździsz na wózku, czy może samodzielnie przebiegasz maratony. Nie ma znaczenia, czy jesteś osobą z niepełnosprawnościami, czy jej opiekunem. Dla nas liczysz się Ty, Twoja historia, Twoje doświadczenie, Twoja energia i Twoje życie! Łap od nas garściami jeśli potrzebujesz wsparcia i dawaj je innym, jeśli tylko jesteś na to gotów. Czekamy na Ciebie!

2. Dlaczego to robimy?

Bo chcemy nieść wsparcie i nadzieję, inspirować, motywować. Być może właśnie uległeś wypadkowi, może usłyszałeś druzgocącą diagnozę dotyczącą nowo narodzonego dziecka, a może od urodzenia żyjesz z niepełnosprawnością. Jeśli szukasz miejsca, w którym znajdziesz zrozumienie, wsparcie i energetycznego kopa – trafiłeś idealnie. My też na co dzień zmagamy się z własnymi słabościami, które z mniejszym lub większym powodzeniem próbujemy zamienić w sukces. A jeśli nie sukces, to akceptację sytuacji w jakiej się znaleźliśmy. Mateusz jako fighter na boisku, mimo niepełnosprawności wrodzonej. Aga jako matka dziecka z mózgowym porażeniem dziecięcym, która w kilka chwil musiała wywrócić swoje życie do góry nogami. I Kasia, pełna pasji mama trójki dzieci, która od lat zmaga się z chorobą nowotworową.

Jesteśmy tu, bo też szukamy inspiracji od innych, którzy podjęli nierówną walkę i czują, że wygrywają : czasem uśmiech, zwykłe poczucie godności czy choćby mikroskopijny progres po męczącym turnusie.

Jak nikt wiemy, że niepełnosprawność ma różne odcienie i  oblicza. Bez względu na to jaka jest Twoja historia, chcemy Ci podać dłoń i wspólnymi siłami zawalczyć o szczęście. Czymkolwiek ono dla Ciebie jest. A jeśli Ty masz w sobie wystarczająco dużo siły – dziel się swoją energią, optymizmem i doświadczeniem z resztą członków naszej grupy. Bo póki żyjesz – jesteś w grze. Zaufaj nam i dołącz do naszej społeczności. Podejmijmy wspólne wyzwanie – reSTART w nowe, szczęśliwe życie.